Vítejte na stránkách W3 DotA klanu [A]waiting [I]ncredible

Něco málo o historii naseho klanu ...
Klan byl oficielně zalozen dne 20.12.2006. Jiz od svého pravopočátku se honosí tím spásným [A]waiting [I]ncredible. Clantag proběhl za tu dobu nějakým vývojem a od původního ][AI se dostal az na to dnesní AwI. Původní sestava se skládala ze mně (Kukajda), FlyingMonkeyho, Mandala, Rossina, Revengera, mého bratříka Hory_Sadla a věčného externisty Tsunamiho. Hora_Sadla časem klan opustil kvůli problémům se svým hardwarem - nyní uz to má v pořádku, takze jestli někdo shání kvalitního hráče ... ^^ Tsunami zas evidentně nasel kvality v tomto klanu a rozhodl se, ze v něm zůstane snad uz natrvalo a ne jen jako externista. =) Časem se k nám přidali i dalsí hráči - jmenovitě Gilien, Hssiss a MikrOb, naopak klan opustili Mandal, Revenger a nyní i já.

Momentálně v AwI

  • [A]waiting [I]ncredible poprvé navštívilo mezihernový turnaj, nedopadlo to nejhůře ...
  • AwI získává náhradu za mně (Kukajda), tímto novým hráčem je Coxxx, novým CL se stává Gilien
  • Zádám vsechny členy, aby pravidelně sledovali aktuality i fórum!!!
  • Pokud chcete mít chráněný nick v shoutboardu, aby vás nemohl někdo "napodobovat", tak mi stací napsat na icq vás nick a heslo.
  • Clan Wars
    Pokud by měl někdo zájem si s námi odehrát CW (Clan Wars), tak at kontaktuje na ICQ clan leadera (312-498-070). CW hrajeme zásadně v modu -ap, normal modu či league modu a nejlépe na Northrendu, teoreticky mozno i na Abuseru, EurobattleNetu, GGc nebo po Hamachi.

    Vzkazy Adminovi tohoto webu